Prodejní sortiment Pivovaru Jílovice

       
          K výrobě piva se v našem pivovaru používá velmi kvalitní voda z Novohradského podhůří, český slad a chmelový granulát z českého žateckého chmele. Při použití klasického technologického postupu vaření piva ve varně, studeného vedení hlavního kvašení v otevřených kádích a dlouhého zrání v ležáckých tancích dostaneme pivo českého typu plné chuti, dobrého řízu a optimální hořkosti. Veškeré pivo prodáváme nefiltrované, což znamená, že případný zákal piva je způsoben obsaženými pivovarskými kvasnicemi. Po celý rok lze v pivovaru zakoupit pivo v obalech: PET láhev 1,5 l a sudech 15, 30 a 50 l.

          V letním období je možné u nás posedět v příjemném prostředí a ochutnat sortiment našeho točeného piva dle aktuální nabídky. Před nepřízní počasí vás ochrání nová dřevěná pergola. Pokud budete mít hlad, můžete se dobře najíst v místní restauraci „Kulturní dům Jílovice“, která nabízí široký sortiment hotových jídel a „minutek“.

           V současné době vyrábíme 3 stálé druhy piva – 10% výčepní, 11% a 12% ležák. Dále vyrábíme další druhy speciálních piv, která se vaří k různým příležitostem. Jejich stručná charakteristika je uvedená níže. Ceny najdete na našich webových stránkách v okně „ceník piva“.

Světlé nefiltrované výčepní pivo
10% výčepní pivo světle žluté barvy, střední hořkosti. Obsah alkoholu cca 3,5% obj. Toto pivo oceníte především v letním období, kdy s ním zaženete žízeň, aniž byste ztratili chuť k práci.
   
Světlý nefiltrovaný ležák
11% ležák plzeňského typu střední lehce ulpívající hořkosti. Obsah alkoholu cca 4,5% obj.
Získaná ocenění:
Absolutní vítěz mezinárodní soutěže o Zlatou pivní pečeť 2016
3. místo na mezinárodní soutěži 2016 v maďarském Miskolci v kategorii 11% ležáků
 
Světlý nefiltrovaný ležák
12% ležák plzeňského typu zlatavé barvy, střední lehce ulpívající hořkosti. Obsah alkoholu cca 5,0% obj.
Získaná ocenění:
Vítěz kategorie ležák z minipivovaru Pivo české republiky 2016
 
Jantarový nefiltrovaný ležák (v nabídce příležitostně)
12% ležák plzeňského typu jantarové barvy, střední lehce ulpívající hořkosti s příjemnou chmelovou vůní. Obsah alkoholu cca 5,0% obj.
Získaná ocenění:
Bronzová pivní pečeť 2017 za 3 místo v kategorii polotmavý ležák z minipivovaru.
 
Polotmavý nefiltrovaný speciál (v nabídce příležitostně)
13% speciál hnědočervené barvy s lehce karamelovou příchutí a střední chmelovou hořkostí. Obsah alkoholu 5,6% obj.
   
Tmavý nefiltrovaný ležák (v nabídce příležitostně)
11% ležák velmi tmavé barvy s mírnou karamelovou příchutí a příjemnou hořkostí. Svým charakterem uspokojí jak milovníky tmavých piv, tak i příznivce světlých ležáků. Obsah alkoholu cca 4,5% obj. Pokud je toto právě na čepu, můžeme nabízet oblíbený „řezaný“ ležák.
   

V letním období lze v prodejním okénku zakoupit i nealkoholické nápoje (kofola, malinovka a pito), kávu či čaj a také něco k zakousnutí (pivní tyčinky, brambůrky, tatranky) a k zahnání hladu např. utopence. V nabídce budou i mražené zmrzliny (Míša jahoda, tvarohový apod.)Aktuální informace

Prodejní doba
od 25.10. 2021

pondělí zavřeno
úterý  - pátek 13:00 - 18:00
sobota, neděle 10:00 - 18:00

čtrvttek  28.10. 10:00 - 18:00

Vážení zákazníci od 1.12 2021 jsme nuceni zvýšit ceny prodávaných prodktů o cca 3 - 5%Více →

Právě přítomno: 58 hostů a žádný člen

068585